طراحی و دیزاین ناخن به کمک نوار چسب

حتماً برای شما پیش آمده است که مشاهده کنید خانم‌هایی هستند که دیزاین ناخن بسیار زیبا دارند، در این لحظه ممکن است به فکر شما برسد که این خانم حتماً در یک سالن زیبایی مشغول به کار می‌باشد که چنین طرح‌های زیبایی را توانسته است خلق کند. اما شاید بهتر باشد که بدانید برای داشتن ناخن‌هایی با طرح‌های بسیار زیبا نیاز به سالن زیبایی و وسایل‌های گران قیمت نیست و تنها با چند وسیله دم دستی می‌توان دیزاین ناخن بسیار زیبایی را به وجود آورد.

شروع کار طراحی و دیزاین ناخن

برای شروع کار دیزاین ناخن بهتر است ابتدا یک تصویر، دیزاین، طرح و یا هر چیزی که می‌خواهید را در ذهنتان به وجود بیاورید و سپس با فکر بر این که برای پیاده سازی این دیزاین ناخن ابتدایی‌ترین و پایینی ترین لایه طرح کدام می‌باشد آن را رنگ آمیزی کنید تا پس زمینه دیزاین ناخن خود را به وجود بیاورید. حال اگر طرحی که در ذهنتان وجود دارد آنقدر پیچیده می‌باشد که نیازمند خط‌های صاف و منظم است نگران نباشید، شما می‌توانید با کمی دقت طراحی خود را به وسیلهٔ کمی نوار چسب و قیچی به انجام برسانید.

طراحی به کمک نوار چسب

در طراحی و دیزان ناخن می‌توانید به سادگی هر چه تمام‌تر با برش دادن نوار چسب و چسباندن آن بر روی ناخن خود قسمت‌هایی را که نمی‌خواهید رنگی شود را بپوشانید و سپس قسمت مورد نظر را به رنگ لاک مورد نظر خودتان رنگ آمیزی کنید، و همین عمل را تا وقتی که دیزان ناخن شما به اتمام برسد باید انجام دهید. با انجام دادن همین ترفند ساده می‌توانید پس از لحظاتی یک دیزاین ناخن بسیار زیبا که کاملاً خط کشی شده و تمیز می‌باشد را مشاهده کنید و به این هنر خود ببالید.

دیزاین ناخن ساده

پیشنهاد ما برای شما در ابتدای کار استفاده کردن از طرح‌های ساده می‌باشد تا دستتان به این روش کار عادت کند، اما پس از عادت کردن دستتان به این روش بسیار جالب دیگر قادر خواهید بود تا هر طرحی که در ذهنتان به وجود می‌آید را پیاده سازی کرده و آن را بر روی ناخن خود خلق کنید.

همان گونه که در تصاویر نیز مشاهده می‌کنید امکان به وجود آوردن طرح‌های بسیار زیبا و جذاب با این ترفند ساده برای شما وجود دارد و می توانید طرح‌هایی همانند تصاویر قرار داده شده را پیاده سازی کنید. دیدن این تصاویر که نمونه طرح‌های دیزاین ناخن می‌باشد می‌تواند به شما کمک کند تا دیزاین های دلخواه خود را هر چه ساده و سریع تر به وجود بیاورید.

کلمات کلیدی:
دیزاین ناخن – طراحی و دیزاین ناخن – دیزاین – دیزاین ناخن ساده – طراحی به کمک نوار چسب

 

Comments

  1. اقا دستتون درد نکنه خسته نباشید عالیییی بود

    1. admin2 says:

      خواهش میکنم عالی بودن از دید شماست ممنونم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *