دیزاین ناخن برای ولنتاین

دیزاین ناخن به مناسبت ولنتاین بسیار جذاب و غافل گیرکنندس در زیر چندین مدل دیزاین ناخن قرار دادیم تا بتونید ازشون ایده بگیرید در ضمن چندین سمبل ولنتاین هم براتون جمع آوری کردیم تا توی دیزاین ناخنتون ازش استفاده کنید

شکل یک قلب ساده و یا تیر خورده

از آنجـایـی کـه قـلب مرکزاحساسات عمیق،اصیل و پر شور است. قلب تیر خورده آسیب پذیر بودن عشق را نشان میدهد. هنگامی که شما از سوی معشوق خود طرد میشود. قلب تیر خورده نشانه پیوند و اتحاد زن و مرد نیز میباشد.

کیوپیدCUPID  کـه به شـکل یک کودک برهنه، فربه وبالدار ترسیم میگردد.

این کودک شیطان با لبخندی موذیانه تـیـر و کمان نیز با خود حمل میکند. چنانچه یکی از تیرهای این کودک به قلب فردی اصابت کند وی فورا عاشق میشود.کـیوپید در واقع پسر ونوس الهه عشق و زیبایی در افسانه های روم باستان می بـاشد. معنی لغوی آن “آرزو ” است.

کبوتر،قمری و مرغ عشق

این پرندگان نماد وفاداری، پاکی و معصومیت هستند.

گل رز

گل سرخ شهبانوی گلهاست. نماد جنگ و صلح، عشق و گذشت.

تور

جنـس دستـمال خانم هـا را در گـذشـته تشـکـیـل میـداده است. در زمــانهای دیرین رسم برآن بوده که هرگاه دسـتـمال خـانمـی به زمیــن می افتاد مردی که متوجه آن میشده بلافاصله آن را از زمین برداشته و به زن میداد.

گره های عشق

از یک سری حلقه های در هم تنیده و بافته شـده تشکـیـل یـــافته اند. این حلقه ها آغاز و پایانی ندارند و نماد عشق جاودانی و پایدار است.

علامت    X

این علامت به معنی بوسه در کارت های تبریک و نامه های روز ولنتاین است.

روبان قرمز

این رسم به زمانهای قدیم بازمیگردد که شوالیه ها هنـگـامیکه عـازم جنـگ بودند نوار یا روسری از معشوقه خود دریافت کرده و آن را به یادگار با خود میبردند.

انتشار با ذکر منبع اشکالی ندارد

Nailer.ir

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *